RESTAURACE RANCH

AKTUALITY

Objednávka

OBJEDNÁVKA JÍDLA ON-LINE

 

 

OBJEDNÁVAT MŮŽETE TAKÉ NA TELEFONU 601 531 831

 

Mr.RANCH MENU

OKÉNKO / ROZVOZ ZDARMA HOŘOVICE, mimo Hořovice 10,-Kč/km cesta k Vám

Mr.RANCH_MENU 

 

KAŽDÝ DEN OBĚDOVÉ MENU 

/prodej do okénka – jednotlivý rozvoz Hořovice každý den v 11,00 hod(objednávky prosíme do 10té hodiny) – možná sleva pro pravidelné odběry a firmy/

MENU_RANCH 30.11.-5.12.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA:

 

VOLBA SLÁDKŮ ŘÍJEN 2020

Nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell

Nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell se vyznačuje plnou chutí, zlÁNOatavou barvou s přirozeným zákalem a příjemnou vůní žateckého chmele.

Toto unikátní pivo jsme pro Vás stočili přímo z ležáckých tanků bez jakýchkoliv úprav. Vetší množství pivovarských kvasinek přináší exkluzivní pivní zážitek.

Příjemné posezení u dobrého jídla s výhledem do kryté jezdecké haly… to najdete v naší restauraci, která je součástí Jezdeckého areálu Ranch v Hořovicích.

Klimatizovaný prostor naší restaurace nabízí nevšední výhled do jezdecké haly, kde můžete sledovat koně a jezdce při tréninku. Restaurace je rozšířena o dvě prosklené terasy a v případě hezkého počasí nabízíme možnost využití venkovního posezení. Vaše vozidla můžete pohodlně zaparkovat na prostorném parkovišti přímo u restaurace.

Naší specialitou jsou pokrmy  z hovězího masa z vlastního chovu býků plemene Charolais. Celoroční pastevní podmínky, kvalitní příkrm, stálá kontrola přírůstku a v neposlední řadě konečné zpracování masa včetně jeho kontrolovaného zrání, znamená, že můžeme garantovat BIO kvalitu námi podávaného hovězího masa. 

Na našem jídelním lístku najdete pokrmy především české kuchyně a to dle sezónní nabídky.

NAŠE MENU:      RANCH SPECIÁL    RANCH MENU    NÁPOJOVÝ LÍSTEK

PRO VÝBĚR A OBJEDNÁNÍ JÍDLA Z NAŠÍ RESTAURACE POUŽIJTE PROSÍME ODKAZ NA MENU V HORNÍ ČÁSTI TÉTO STRÁNKY V SEKCI AKTUALITY.

MÁME PRO VÁS OTEVŘENO:

PONDĚLÍ – NEDĚLE

11,00 – 19,00

POUZE OKÉNKO / ROZVOZ
PRO UBYTOVANÉ HOSTY OTEVŘENO DO 20,00 hod

 

Telefon:  +420 601 531 831

Cihlářská 1384, 268 01 Hořovice

e-mail: info@ranchhorovice.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.