RESTAURACE RANCH

AKTUALITY

RESTAURACE OTEVŘENA

 

 

McRANCH

RESTAURACE / VÝDEJOVÉ OKÉNKO / ROZVOZ / VENKOVNÍ POSEZENÍ / TERASA S OBSLUHOU

Provozní doba:    

    PONDĚLÍ – NEDĚLE   10,30 – 21,00

OBJEDNÁVKY NA TELEFONU:    601 531 831

McRanch MENU

 

Dobré jídlo, příjemné posezení, ochotný personál a výhled do kryté jezdecké haly… to vše najdete v restauraci, která je součástí Jezdeckého areálu Ranch v Hořovicích.

Klimatizovaný prostor naší stylové restaurace nabízí nevšední výhled do jezdecké haly, kde u dobrého jídla můžete při tréninku sledovat koně a jezdce. Restaurace je rozšířena o prosklenou terasu s posezením. V případě hezkého počasí nabízíme možnost využití venkovního posezení s obsluhou. Vaše vozidla můžete pohodlně zaparkovat na prostorném parkovišti v uzavřeném areálu a to přímo u restaurace.

Naší hlavní specialitou jsou pokrmy  z hovězího masa z vlastního chovu býků plemene Charolais. Celoroční pastevní podmínky, kvalitní příkrm, stálá kontrola přírůstku a v neposlední řadě konečné zpracování masa včetně jeho kontrolovaného zrání, znamená, že můžeme garantovat BIO kvalitu námi podávaného hovězího masa. Na našem jídelním lístku najdete pokrmy především české kuchyně a to dle sezónní nabídky.

Menu ke stažení zde: McRANCH MENU

Otevírací doba: 

PONDĚLÍ – NEDĚLE   10,30 – 20,00

Telefon:  +420 601 531 831

Cihlářská 1384, 268 01 Hořovice

e-mail: info@ranchhorovice.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.