RESTAURACE RANCH

Dobré jídlo, příjemné posezení a ochotný personál, to vše najdete v naší restauraci v areálu rodiny Opatrných v Hořovicích.

Klimatizovaný prostor naší stylové restaurace nabízí nevšední výhled do jezdecké haly, kde u dobrého jídla můžete při tréninku sledovat jezdce a koně. Restaurace je rozšířena o prosklenou terasu s posezením. V případě hezkého počasí nabízíme možnost využít venkovní posezení  s obsluhou. Vaše vozidla můžete pohodlně zaparkovat  na prostorném parkovišti  v soukromém areálu, přímo u restaurace.

Naší hlavní specialitou jsou pokrmy  z hovězího masa z vlastního chovu býků plemene Charolais. Celoroční pastevní podmínky, kvalitní příkrm, stálá kontrola přírůstku a v neposlední řadě konečné zpracování masa včetně jeho kontrolovaného zrání, znamená, že můžeme garantovat BIO kvalitu námi podávaného hovězího masa. Na jídelním lístku dále najdete pokrmy české a mezinárodní kuchyně dle sezónní nabídky.

Aktuální nabídku naší obědové nabídky a jídelního lístku najdete na facebookové stránce Restaurace Ranch Hořovice.

Otevírací doba: 

pondělí – čtvrtek   11,00 – 22,00

pátek – sobota   11,00 – 23,00

neděle   11,00 – 20,00

telefon pro rezervace:  +420 601 531 831

e-mail: info@ranchhorovice.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.