RESTAURACE RANCH

AKTUALITY

DENNÍ NABÍDKA 25.9.2020

Frankfurtská polévka s párkem a brambory   35,-

150g Bavorský vepřový závitek s houskovým knedlíkem  145,-
150g Smažené žampiony s vařenými brambory a tatarskou omáčkou  155,-
150g Kuřecí směs po čínsku s dušenou rýží  145,-
200g Grilovaná vepřová panenka se šťouchanými brambory  175,-

Babiččin štrůdl 65,-

SPECIÁLNÍ NABÍDKA:

300g Ranch GRILL /hovězí steak, vepřová panenka, kuřecí prso/ s pečenými brambory přelitými bylinkovým dipem s míchaným salátem, zelným salátem, hořčicí a křenem

500g Pečená vepřová žebra v pikantní omáčce se zelným salátem s farmářskými hranolkami

VOLBA SLÁDKŮ ZÁŘÍ 2020

E-dvojka

Oslavte s námi 30 let Evropy 2

To, co vzniklo jako spontánní nápad v Ranní show, vyvrcholilo právě v září – ve Volbě sládků jsme uvařili narozeninový speciál Evropy 2. O typu piva, jeho charakteru, ale i názvu, navíc rozhodovali přímo posluchači.

Výsledkem je tento jedinečný za studena chmelený nefiltrovaný ležák, který vyniká svou intenzivní vůní s výraznými chmelovými tóny. Po napití se projeví souznění vyšší plnosti, střední sladkosti a jemné hořkosti, která pomalu příjemně doznívá.

Připijme si společně, na zdraví!

Příjemné posezení u dobrého jídla a výhled do kryté jezdecké haly… to najdete v naší restauraci, která je součástí Jezdeckého areálu Ranch v Hořovicích.

Klimatizovaný prostor naší restaurace nabízí nevšední výhled do jezdecké haly, kde můžete sledovat koně a jezdce při tréninku. Restaurace je rozšířena o dvě prosklené terasy a v případě hezkého počasí nabízíme možnost využití venkovního posezení. Vaše vozidla můžete pohodlně zaparkovat na prostorném parkovišti přímo u restaurace.

Naší specialitou jsou pokrmy  z hovězího masa z vlastního chovu býků plemene Charolais. Celoroční pastevní podmínky, kvalitní příkrm, stálá kontrola přírůstku a v neposlední řadě konečné zpracování masa včetně jeho kontrolovaného zrání, znamená, že můžeme garantovat BIO kvalitu námi podávaného hovězího masa. 

Na našem jídelním lístku najdete pokrmy především české kuchyně a to dle sezónní nabídky.

NAŠE STÁLÉ MENU:           RANCH MENU    RANCH SPECIÁL    McRANCH    NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Otevírací doba: 

PONDĚLÍ – SOBOTA   11,00 – 22,00       NEDĚLE   11,00 – 20,00

Telefon:  +420 601 531 831

Cihlářská 1384, 268 01 Hořovice

e-mail: info@ranchhorovice.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.